Svajonė auginti vaikus sveikai pildosi ir Ukmergėje!

Ukmergės rajone užaugo sveikuolių mamų karta, auginanti kūdikius ir ikimokyklinio amžiaus vaikus. Sutartinai visos šios mamos savo vaikams norėjo sukurti tokią buvimo kartu aplinką, kurioje vaikas nesirgtų, valgytų sveiką maistą ir būtų ugdomas remiantis Lietuvos sveikuolių sąjungos puoselėjamos holistinės filosofijos principais. Vilniuje tokia mamų iniciatyva, palaikoma Lietuvos sveikuolių sąjungos, jau įgavo gražias formas – gamtos darželis „Po smilgom“ veikia nuo 2014 m. ir jau pilnas vaikų.

Kilniems tikslams aukštesnės jėgos suvedė žmones ir Ukmergėje. 2015 m. gegužės mėn., vieni kitus atradę Facebooke, pradėję nuo tikslų ir uždavinių kėlimo, aiškios veiklos apibrėžimo, kitų patirčių vertinimu, po Lietuvos sveikuolių sąjungos ir VšĮ „Skautų slėnio stovyklavietės“ sparnais susibūrė bendraminčiai.

2015 m. rugsėjo 01 d. 10 val. Ukmergės raj., Sukinių km, esančioje Skautų slėnio teritorijoje pradeda veikti gamtos darželis – vaikų priežiūros grupė „Vėjo šalies vaikai“. Valdorfo ir lauko pedagogikos įkvėptos šeimos čia kurs jaukią, sveiką ir saugią aplinką savo vaikams. Tėveliams, kurie nori prisijungti, informacija yra mūsų puslapyje.

Daugiau apie lauko pedagogiką skaitykite http://m.alfa.lt/. Apie Valdorfo pedagogiką informacijos rasite čia http://www.valdorfoiniciatyvos.lt/.

Kviečiame visus, kam artimos netradicinio, holistinio vaikų ugdymo idėjos susipažinti, bendrauti ir dalintis patirtimi. Susisiekite su mumis!